09:00 1 BOIVIN Hugo Plancoët CC
09:01 15 PLUSQUELLEC Quentin Léonarde AC cad 1
09:02 19 BOILEAU Killian Plestin Trégo
09:03 26 LE CORRE Youna Pays Loudéac
09:04 34 CALVEZ Ismith Quimper VS
09:05 42 BARBU Enzo Gouesnou AC
09:06 48 DUPONCEL Quentin Romillé C
09:07 54 FUSTEC Mathis Morlaix UCP cad 1
09:08 69 TURBOT Jean Ploumagoar VS cad 1
09:09 79 LE COZIC Gabin Côte Granit R cad 1
09:10 89 BOULET Enzo Dinan VC cad 1
09:11 102 MOREL Gauthier Brest M.C. cad 1
09:12 2 CARDIN Baptiste Plancoët CC
09:13 14 PHILIPPE William Léonarde AC
09:14 18 BERNARD Malo Plestin Trégo cad 1
09:15 27 LE METAYER BRARD Corentin Pays Loudéac cad 1
09:16 35 CARIOU Julian Quimper VS cad 1
09:17 43 BATTEAU Alexandre Gouesnou AC cad 1
09:18 49 LE SCANF Gurvan Romillé C
09:19 55 LE CORRE Mathieu Morlaix UCP
09:20 74 CAER Ronan Bourg Blanc C cad 1
09:21 86 CORLAY Yoran Pays de Dinan cad 1
09:22 95 ALLAIRE Luce Quintin VC cad 1
09:23 110 TANGUY Damien Landivisiau C
09:24 3 FROSTIN Alexis Plancoët CC
09:25 12 GUERN Ilan Léonarde AC
09:26 23 LE DEUNFF Marie morgane Plestin Trégo
09:27 28 PONNELLE Romain Pays Loudéac
09:28 36 LE BOSQ Gwennole Quimper VS
09:29 44 BOURGLAN Mathis Gouesnou AC
09:30 50 LEMAITRE Xavier Romillé C
09:31 56 ROLLAND Brieuc Morlaix UCP cad 1
09:32 73 MOUELLIC Justin Baud ACP cad 1
09:33 84 LE DOARE Maxime Chateaulin VC cad 1
09:34 92 LE FERRAND Guillian Pontivy VC cad 1
09:35 112 BISQUAY Yoen Auray UC
09:36 4 GLOT Ewenn Plancoët CC cad 1
09:37 10 ALLAIN Louis Léonarde AC
09:38 20 CORNEC Elouan Plestin Trégo cad 1
09:39 29 PRISE Mael Pays Loudéac cad 1
09:40 37 LE FRESNE Antoine Quimper VS cad 1
09:41 45 BRAMOULLE Kevin Gouesnou AC
09:42 51 LOYER Kelig Romillé C
09:43 57 ROPARTZ Quentin Morlaix UCP cad 1
09:44 64 RAULT Etienne St Brieuc UC
09:45 75 FLOCH Ilan Bourg Blanc C
09:46 100 HENRY Emma Lamballe VSP cad 1
09:47 114 GERNIGON Quentin Mevennais VC cad 1
09:48 5 GROSSET Ronan Plancoët CC cad 1
09:49 16 ROBIN Matthys Léonarde AC
09:50 21 HERNOT Guirec Plestin Trégo cad 1
09:51 30 RAULT Jose Pays Loudéac cad 1
09:52 38 LE NAY Axel Quimper VS
09:53 46 MARECAILLE Guillaume Gouesnou AC cad 1
09:54 52 OVIDE Martin Romillé C
09:55 58 SALAUN Tom Morlaix UCP cad 1
09:56 65 GOUZOUGUEN Kilian Ploumagoar VS cad 1
09:57 71 GUILLOME Axel Baud ACP cad 1
09:58 93 PERRON Mael Pontivy VC cad 1
09:59 106 PRUDHOMME Mathis Landerneau EC
10:00 6 LEMESSAGER Maxime Plancoët CC
10:01 11 CANN Robin Léonarde AC
10:02 24 LE JAN Paul Plestin Trégo cad 1
10:03 31 SOULABAILLE Dimitri Pays Loudéac
10:04 39 LE NAY Flavian Quimper VS cad 1
10:05 47 MEVEL Guillaume Gouesnou AC
10:06 53 TEXIER Valentin Romillé C
10:07 59 WILD Nicolas Morlaix UCP cad 1
10:08 63 GICQUEL Melvin St Brieuc UC
10:09 78 JOUANJAN Lilian Côte Granit R
10:10 103 GILLOT Valentin Uzel CC
10:11 118 DOUAUD Clement Carhaix UC
10:12 7 PACCAUD Louis Plancoët CC
10:13 17 TANGUY Hugo Léonarde AC
10:14 25 SAGAERT Charles Plestin Trégo cad 1
10:15 32 SPAGNESI Antoine Pays Loudéac cad 1
10:16 40 RIO Enzo Quimper VS
10:17 68 ROUXEL Maxime Ploumagoar VS cad 1
10:18 76 KERJEAN Ewen Bourg Blanc C cad 1
10:19 85 PAUGAM Mateo Chateaulin VC cad 1
10:20 87 LEBRAS Clement Pays de Dinan
10:21 90 MOISAN Thibault Dinan VC cad 1
10:22 62 DUCHENE Aymeric St Brieuc UC
10:23 116 RIGAUX Nolann Moncontour CC
10:24 9 RAFFRAY Mathis Plancoët CC
10:25 13 MUSSET Owen Léonarde AC
10:26 22 LE CAER Baptiste Plestin Trégo cad 1
10:27 33 VALLEE Thomas Pays Loudéac
10:28 41 SOULAINE Fabien Quimper VS cad 1
10:29 108 MASSE Valentin Paimpol RCP
10:30 70 CONANEC Lucas Baud ACP
10:31 81 TREMEL Matthias Côte Granit R
10:32 97 ECOBICHON Goulwen Quintin VC cad 1
10:33 99 CARLIER Mael Lamballe VSP cad 1
10:34 117 CATREVAUX Aimeric Pays Guichen
10:35 119 PETTON Hugo Gupavas UC
10:36 8 RAFFRAY Lukas Plancoët CC cad 1
10:37 82 D`HERVEZ Sebastien Chateaulin VC cad 1
10:38 61 CHUZEVILLE Volodia St Brieuc UC
10:39 66 LE FLOCHMOEN Antoine Ploumagoar VS
10:40 77 MINGANT Etienne Bourg Blanc C
10:41 113 ANDRIEUX Celestin Mevennais VC cad 1
10:42 111 APVRILLE Julian Auray UC cad 1
10:43 94 ROLLAND Martin Pontivy VC
10:44 107 LE BOZEC Valentin Paimpol RCP cad 1
10:45 109 STUM Pierre alain Landivisiau C
10:46 115 LESNE Robin Andel VS
10:47 120 MORICE Ludovic Vannnes UCK
10:48 121 HORNEC Michel Le Drennec VS cad 1
10:49 101 BRETON Mathieu Brest M.C.
10:50 60 BIARD Malo St Brieuc UC
10:51 67 MOISAN Emmanuel Ploumagoar VS cad 1
10:52 72 GUYOT Jordan Baud ACP
10:53 83 HERROU Morgan Chateaulin VC
10:54 88 MEAL Theo Pays de Dinan
10:55 91 RICARD Talaï Dinan VC
10:56 96 CHANDEMERLE Quentin Quintin VC
10:57 80 ROPARTZ Alexandre Côte Granit R
10:58 104 OLLIVEAUX Remi Uzel CC cad 1
10:59 105 COSTIOU Ewen Landerneau EC
11:00 98 BODENNEC Clement Lamballe VSP
10:46 115 LESNE Robin Andel VS
09:35 112 BISQUAY Yoen Auray UC
10:42 111 APVRILLE Julian Auray UC cad 1
09:32 73 MOUELLIC Justin Baud ACP cad 1
09:57 71 GUILLOME Axel Baud ACP cad 1
10:30 70 CONANEC Lucas Baud ACP
10:52 72 GUYOT Jordan Baud ACP
09:20 74 CAER Ronan Bourg Blanc C cad 1
09:45 75 FLOCH Ilan Bourg Blanc C
10:18 76 KERJEAN Ewen Bourg Blanc C cad 1
10:40 77 MINGANT Etienne Bourg Blanc C
09:11 102 MOREL Gauthier Brest M.C. cad 1
10:49 101 BRETON Mathieu Brest M.C.
10:11 118 DOUAUD Clement Carhaix UC
09:33 84 LE DOARE Maxime Chateaulin VC cad 1
10:19 85 PAUGAM Mateo Chateaulin VC cad 1
10:37 82 D`HERVEZ Sebastien Chateaulin VC cad 1
10:53 83 HERROU Morgan Chateaulin VC
09:09 79 LE COZIC Gabin Côte Granit R cad 1
10:09 78 JOUANJAN Lilian Côte Granit R
10:31 81 TREMEL Matthias Côte Granit R
10:57 80 ROPARTZ Alexandre Côte Granit R
09:10 89 BOULET Enzo Dinan VC cad 1
10:21 90 MOISAN Thibault Dinan VC cad 1
10:55 91 RICARD Talaï Dinan VC
09:05 42 BARBU Enzo Gouesnou AC
09:17 43 BATTEAU Alexandre Gouesnou AC cad 1
09:29 44 BOURGLAN Mathis Gouesnou AC
09:41 45 BRAMOULLE Kevin Gouesnou AC
09:53 46 MARECAILLE Guillaume Gouesnou AC cad 1
10:05 47 MEVEL Guillaume Gouesnou AC
10:35 119 PETTON Hugo Gupavas UC
09:46 100 HENRY Emma Lamballe VSP cad 1
10:33 99 CARLIER Mael Lamballe VSP cad 1
11:00 98 BODENNEC Clement Lamballe VSP
09:59 106 PRUDHOMME Mathis Landerneau EC
10:59 105 COSTIOU Ewen Landerneau EC
09:23 110 TANGUY Damien Landivisiau C
10:45 109 STUM Pierre alain Landivisiau C
10:48 121 HORNEC Michel Le Drennec VS cad 1
09:01 15 PLUSQUELLEC Quentin Team Sportbreizh Léonarde AC cad 1
09:13 14 PHILIPPE William Team Sportbreizh Léonarde AC
09:25 12 GUERN Ilan Team Sportbreizh Léonarde AC
09:37 10 ALLAIN Louis Team Sportbreizh Léonarde AC
09:49 16 ROBIN Matthys Team Sportbreizh Léonarde AC
10:01 11 CANN Robin Team Sportbreizh Léonarde AC
10:13 17 TANGUY Hugo Team Sportbreizh Léonarde AC
10:25 13 MUSSET Owen Team Sportbreizh Léonarde AC
09:47 114 GERNIGON Quentin Mevennais VC cad 1
10:41 113 ANDRIEUX Celestin Mevennais VC cad 1
10:23 116 RIGAUX Nolann Moncontour CC
09:07 54 FUSTEC Mathis Morlaix UCP cad 1
09:19 55 LE CORRE Mathieu Morlaix UCP
09:31 56 ROLLAND Brieuc Morlaix UCP cad 1
09:43 57 ROPARTZ Quentin Morlaix UCP cad 1
09:55 58 SALAUN Tom Morlaix UCP cad 1
10:07 59 WILD Nicolas Morlaix UCP cad 1
10:29 108 MASSE Valentin Paimpol RCP
10:44 107 LE BOZEC Valentin Paimpol RCP cad 1
09:21 86 CORLAY Yoran Pays de Dinan cad 1
10:20 87 LEBRAS Clement Pays de Dinan
10:54 88 MEAL Theo Pays de Dinan
10:34 117 CATREVAUX Aimeric Pays Guichen
09:03 26 LE CORRE Youna Pays Loudéac
09:15 27 LE METAYER BRARD Corentin Pays Loudéac cad 1
09:27 28 PONNELLE Romain Pays Loudéac
09:39 29 PRISE Mael Pays Loudéac cad 1
09:51 30 RAULT Jose Pays Loudéac cad 1
10:03 31 SOULABAILLE Dimitri Pays Loudéac
10:15 32 SPAGNESI Antoine Pays Loudéac cad 1
10:27 33 VALLEE Thomas Pays Loudéac
09:00 1 BOIVIN Hugo Plancoët CC
09:12 2 CARDIN Baptiste Plancoët CC
09:24 3 FROSTIN Alexis Plancoët CC
09:36 4 GLOT Ewenn Plancoët CC cad 1
09:48 5 GROSSET Ronan Plancoët CC cad 1
10:00 6 LEMESSAGER Maxime Plancoët CC
10:12 7 PACCAUD Louis Plancoët CC
10:24 9 RAFFRAY Mathis Plancoët CC
10:36 8 RAFFRAY Lukas Plancoët CC cad 1
09:02 19 BOILEAU Killian Plestin Trégo
09:14 18 BERNARD Malo Plestin Trégo cad 1
09:26 23 LE DEUNFF Marie morgane Plestin Trégo
09:38 20 CORNEC Elouan Plestin Trégo cad 1
09:50 21 HERNOT Guirec Plestin Trégo cad 1
10:02 24 LE JAN Paul Plestin Trégo cad 1
10:14 25 SAGAERT Charles Plestin Trégo cad 1
10:26 22 LE CAER Baptiste Plestin Trégo cad 1
09:08 69 TURBOT Jean Ploumagoar VS cad 1
09:56 65 GOUZOUGUEN Kilian Ploumagoar VS cad 1
10:17 68 ROUXEL Maxime Ploumagoar VS cad 1
10:39 66 LE FLOCHMOEN Antoine Ploumagoar VS
10:51 67 MOISAN Emmanuel Ploumagoar VS cad 1
09:34 92 LE FERRAND Guillian Pontivy VC cad 1
09:58 93 PERRON Mael Pontivy VC cad 1
10:43 94 ROLLAND Martin Pontivy VC
09:04 34 CALVEZ Ismith Quimper VS
09:16 35 CARIOU Julian Quimper VS cad 1
09:28 36 LE BOSQ Gwennole Quimper VS
09:40 37 LE FRESNE Antoine Quimper VS cad 1
09:52 38 LE NAY Axel Quimper VS
10:04 39 LE NAY Flavian Quimper VS cad 1
10:16 40 RIO Enzo Quimper VS
10:28 41 SOULAINE Fabien Quimper VS cad 1
09:22 95 ALLAIRE Luce Quintin VC cad 1
10:32 97 ECOBICHON Goulwen Quintin VC cad 1
10:56 96 CHANDEMERLE Quentin Quintin VC
09:06 48 DUPONCEL Quentin Romillé C
09:18 49 LE SCANF Gurvan Romillé C
09:30 50 LEMAITRE Xavier Romillé C
09:42 51 LOYER Kelig Romillé C
09:54 52 OVIDE Martin Romillé C
10:06 53 TEXIER Valentin Romillé C
09:44 64 RAULT Etienne St Brieuc UC
10:08 63 GICQUEL Melvin St Brieuc UC
10:22 62 DUCHENE Aymeric St Brieuc UC
10:38 61 CHUZEVILLE Volodia St Brieuc UC
10:50 60 BIARD Malo St Brieuc UC
10:10 103 GILLOT Valentin Uzel CC
10:58 104 OLLIVEAUX Remi Uzel CC cad 1
10:47 120 MORICE Ludovic Vannnes UCK
Mentions légales | Designed by diateam | Powered by diasite