D1 D2
1 LE RAZAVET Gilles EC PLESTIN PAYS TREGOR
2 ANTOINE Yann EC PLOUHA LANVOLLON
3 LEMAITRE Jonathan TEAM COTE DE GRANIT ROSE
4 POIRIER Stephane VC PAYS DE GUINGAMP 22
5 GEFFROY Theo CYCLOS ET VTT PLEUMEUROIS
6 LEARD Francois EC PLOUHA LANVOLLON
7 PRIGENT Sebastien EC PLESTIN PAYS TREGOR
8 GILME Tangui CYCLOS ET VTT PLEUMEUROIS
9 BOUGAN Pierre TEAM COTE DE GRANIT ROSE
10 HELLO Olivier ALL BREIZH VTT
11 NEVOUX Gwenael FLERS CYCLISME 61
12 PERSON Guillaume CYCLOS ET VTT PLEUMEUROIS
13 DEBEAU Regis TEAM COTE DE GRANIT ROSE
14 LE CORNEC Vincent TEAM COTE DE GRANIT ROSE
15 POUPIER Mathieu TEAM COTE DE GRANIT ROSE
16 DUVAL Erwan ALL BREIZH VTT
17 CAMPION Pascal UC PAYS DE MORLAIX
18 LE BORGNE Thomas VS PLOUMAGOAR
19 COCHENNEC Jean Marc TEAM COTE DE GRANIT ROSE
20 CHARLES Dimitri CC UZELAIS
21 LE CORRE Lionel ALL BREIZH VTT
22 BANNIER Christophe VS PLOUMAGOAR
23 PERROT Eric TEAM COTE DE GRANIT ROSE
24 LEMOINE Jean Mathieu PARIS CYCLISME OLYMPIQUE
25 PERSONNIC Olivier VS PLOUMAGOAR
26 LE BELLEC Jean Marie TEAM COTE DE GRANIT ROSE
27 KERVAREC Romain CC BIGOUDEN
28 BRIAND Eric CC BIGOUDEN
29 LOYER Cyrille VS PLOUMAGOAR
D3 D4
1 ABRAHAM Patrick TEAM COTE DE GRANIT ROSE
2 RAOUL Olivier EC PLESTIN PAYS TREGOR
3 LE ROUX Dominique VC PAYS DE LOUDEAC
4 CHARMENTRAY Yannick TEAM COTE DE GRANIT ROSE
5 BIHOUEE Bruno UC PAYS DE MORLAIX
6 VAIDIE Marcel CC ST ONEN
7 EFFLAM Gilles HERMINE CYC. DU TREGOR
8 ROPARTZ GILLES ALL BREIZH VTT
9 BAHEZRE Goulven VC PAYS DE GUINGAMP 22
10 JOSSIER LAURENT VCP LOUDEAC
11 MALARGE Pascal VS PLOUMAGOAR
12 COSSON Jean Luc VS BRIOCHIN AG
13 MOULLEC Sebastien TEAM COTE DE GRANIT ROSE
14 LE GUEN Laurent HERMINE CYC. DU TREGOR
15 THORAVAL Erwan HERMINE CYC. DU TREGOR
16 JANNIN Eric VC PAYS DE GUINGAMP 22
17 BIHAN Christian ENTENTE CYCLISTE ROSTRENEN
18 LOPEZ Jean Pierre AC ROSPEZ
19 LE GOFF Jerome EC PLOUHA LANVOLLON
20 BUHOUR Didier EC PAYS DE PAIMPOL
21 RABIN Gilles UC CARHAIX
Cadets
1 LE ROUX Axel VC PAYS DE LOUDEAC
2 VETEL Gildas CC PLANCOETIN
3 FERCOQ Meril UC CARHAIX
4 TERACHE Allan VC QUINTINAIS
5 ROLLAND William EC PLESTIN PAYS TREGOR
6 TOURBIN Killian VC PAYS DE LOUDEAC
7 LE BIHAN Mathias UC CARHAIX
8 LE ROUX Clement UC BRIOCHINE
9 SAGAERT Yann EC PLESTIN PAYS TREGOR
10 AMARY Luc UC BRIOCHINE
11 JOSSIER Clement VC PAYS DE LOUDEAC
12 BERNARD Viannay UC PAYS DE MORLAIX
13 GANNERAY Maxime EC PLESTIN PAYS TREGOR
14 ABALEA BRANELLEC Titouan VS PAYS DE LAMBALLE
15 BONJOUR Louis VC PAYS DE GUINGAMP 22
16 SALAUN Maxime UC BRIOCHINE
17 BURLOT Samuel UC BRIOCHINE
18 GLOT Raphael VC DINANNAIS
19 GRESSUS Quentin VC PAYS DE GUINGAMP 22
20 DUGAY Pierre EC PLESTIN PAYS TREGOR
21 LE GUYADER Logan CYCLOS ET VTT PLEUMEUROIS
22 SIDANER Alan EC PLESTIN PAYS TREGOR
23 DINCUFF Raphael VC PAYS DE GUINGAMP 22
24 BURLOT Lucas VC PAYS DE GUINGAMP 22
25 SALAUN Brieuc UC PAYS DE MORLAIX
26 TREMEL Pierre RO BEGARROISE
27 LAMOUR Damien CC LANGUEUX
28 LE FOURNIS GLEN CYCLOS ET VTT PLEUMEUROIS
29 POIRIER Clement VC PAYS DE GUINGAMP 22
30 RIOU Kevin TEAM COTE DE GRANIT ROSE
31 BEHR Antoine VC PAYS DE GUINGAMP 22
32 LE GALL Awen VS QUIMPEROIS
33 LE CORRE Erwan CC LANGUEUX
34 BARBIER Jeanne Louise VS PLOUMAGOAR
35 LABBE Christophe EC PAYS DE PAIMPOL
Mentions légales | Designed by diateam | Powered by diasite